KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907233
nr 1490 7233
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:40:57
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr